Svajonių knygelė 2017

Svajonių knygelės

Nuo seniausių laikų žmonės kalė, raižė, graviravo, rašė tekstus ant uolų, akmens, medžio lentų, pergamento, papiruso ir popieriaus. Pačios pirmosios knygos yra rankų darbo: Babilonijos „akmeninės“ knygos, egiptiečių, graikų pergamentiniai kodeksai, kinų bambukinės knygos ir jų šilko ritiniai, taip pat pirmosios kinų širmos pavidalo knygos ar jų rankų darbo popierius. Istorija liudija, kad tuo metu viskas – pradedant popieriaus gaminimu ir baigiant knygos įrišimu – buvo atliekama rankomis.

Šiandien mums po ranka pačios įvairiausios priemonės, nuo visų rūšių popieriaus, audinių, siūlų, medžio lentelių iki beržo tošies. Jos gali būti įprastos arba originalios. Jose galima piešti, klijuoti nuotraukas ar dėti aplikacijas.

Kviečiame šeimoje, kartu su vaiku sukurti savo „Svajonių knygelę“, į kurią galite sudėti prisiminimus, pasakas ar sukurti savo nuotykius.

Suaugę ir vaikai, prisiliesdami prie šios išskirtinės meno rūšies, gali sukurti mažyčius meno stebuklus, spindinčius gėriu, grožiu ir jūsų rankų šiluma.

Svajonių knygelė

„Svajonėlės“ administracija
2017-03-06

Pagalba vaikams