„Svajonėlei” – 10 metų!

Seniai labai seniai, prieš dešimt metų, ant pasaulio krašto sėdėjo Mėnesėlis. Dairėsi į žemę, stebėjo miškus, upes, miestus ir viską ką juose matė -surašydavo į savo knygą. Ar spalvoti vaikų sapnai, ar nepaklydo jūrose laivai, ar košė neprisvilo, ar sumigo pelių šeimyna…

O ant kito žemės krašto – Saulutė savo knygoje rašė. Ar bitelės dirbo, ar pražydo sode slyvos? Ar žaidžia kiemuose vaikai, ar gražūs jų žaislai?

Saulutė švietė dieną, o Mėnesėlis – naktį. Rytais pasirodydavo Aušrelė, o pirmas Spindulėlis jau pasitikdavo lekiantį Vėją. Aitvarėlis su Debesėliu eidavo lenktynių, o Šaltinėlis pritaškydavo daug Lašelių. Tik Žvaigždutė laukdavo nakties ir saugodavo visų sapnus. Visi jie buvo geri draugai. Seniai vienas kitą pažinojo, o susitikę – visi linksmai kalbėjosi.

Netrūko jiems žaidimų, pramogų. Kartu jiems buvo linksma ir labai smagu. Bet draugai turėjo Svajonę – būti visada kartu ir susirasti dar didesnį būrį draugų.

Ir vieną dieną Svajonė ėmė ir išsipildė. Ji pažiūrėjo į žemę ir surado stebuklingą vietą, kurioje mūsų draugai ir šimtas vaikų galėtų džiaugtis vaikyste, augti ir mokytis pažinti pasaulį.

2013 metų pavasarį duris atvėrė darželis Lentvario darželis „Svajonėlė”, kuriame tilpo ir Mėnesėlis, ir Saulutė su savo draugais, ir mažieji Lentvario gyventojai.  

Ištraukęs savo rankutę iš šilto mamos ir tėčio delno, mažasis pasaulio pilietis ateina pažinti, suprasti, pajausti ir padaryti. Turėti svajonę… Padėkime jai išsipildyti.

Dėkojame, kad esame ir augame kartu!

„Svajonėlės“ komanda

2023-05-05

Pagalba vaikams