„Svajonėlė” ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų respublikiniuose projektuose 2021 metais

2021 m. sausio mėnesį startavo respublikinis projektas ,,Sveikai gyventi – gera“. Padėkos mūsų mokytojoms Dovilei ir Kristinai bei ,,Lašelio“ grupės vaikučiams už paruoštą atliktų užduotėlių video pristatymą. Štai jis:

https://www.youtube.com/watch?v=bjHVP6A67J4

9_

8_

2021 m. vasario mėnesį dalyvavome Klaipėdos lopšelio- darželio „Saulutė” rengiamame respublikiniame projekte ,,Linksmieji močiutės žodeliai“. Šiame projekte mūsų darželį atstovavo sesutės Elžbieta (,,Spindulėlio“ gr.) ir Kotryna (,,Mėnesėlio“ gr.). Pasirodymą paruošė meninio ugdymo mokytoja Kristina. Mergaičių mama Giedrė talkino repetuojant ir net nufilmavo visą pasirodymą, nes tuo metu šalyje gyvenome karantino sąlygomis. Nuoširdus ačiū už tai.

1-1_

1-11_

2021 m. vasario mėnesį mokytoja Daiva su mažaisiais ,,Spindulėlio” grupės vaikučiais sukūrė pilį Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė” projektui ,,Pilys mena Lietuvos didybę”.

1-2_

4_

2021 m. kovo mėnesį mokytoja Danutė, drauge su ,,Saulutės“ gr. vaikučiais sukūrė nuostabias stilizuotas verbas Kauno Šančių lopšelio-darželio respublikiniam projektui ,,Kas pirks, kas parduos, kas pagros ir uždainuos?“

1-7_

5_

6_

2021 m. kovo mėnesį vyko Vilniaus lopšelio-darželio „Lakštingala” respublikinis projektas ,,Paukščių giesmė”. Projekto dalyviai buvo kviečiami stebėti, tyrinėti ir geriau pažinti Lietuvoje gyvenančius paukščius. Mokytoja Ilona šiai įdomiai veiklai subūrė ,,Debesėlio” gr. auklėtinius ir jų tėvelius.

2021 m. pavasarį Alytaus lopšelis darželis ,,Saulutė“ respublikos meninio ugdymo mokytojus pakvietė pasidalinti gerąja patirtimi – nuotolinio ugdymo veiklomis. Meninio ugdymo mokytoja Kristina pristatė ,,Penkių kačiukų“ istoriją.

https://www.youtube.com/watch?v=sNrwsC4wctc

1-9_

2021 m. gražiausiai pavasario šventei – mamyčių dienai paminėti ,,Žvaigždutės“ gr. vaikučiai su mokytoja Jelena gamino papuošalus Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė” respublikiniam projektui ,,Papuošalas mamytei“.

3_

1-6_

2021 m. balandžio mėnesį vyko Skuodo vaikų lopšelio-darželio organizuotas respublikinis projektas ,,Spalvota vaikystės mandala“. Originalią ir didelę (90cmx90cm)mandalą šiam projektui sukūrė ,,Debesėlio“ gr. vaikučiai su mokytoja Kristina.

1-4_

7_

2021 m. kovo mėnesį pasaulį išvydo nuotaikinga istorija apie berniuką Balį. Gausus būrys darželio vaikučių kūrė šią muzikinę pasaką: dainavo, šoko, kalbėjo į kamerą ir vaidino. Meninio ugdymo mokytoja Kristina sukūrė, režisavo ir nufilmavo šią istoriją Lentvario lopšelio-darželio „Šilas” organizuotam respublikiniam projektui ,,Te susijungia vaidyba ir muzika“. Kviečiame pažiūrėti ir jus.

https://www.youtube.com/watch?v=QQcsnrtp7wk

1-5_

2021 m. gegužės mėnesį mūsų vaikučiai ir visi darbuotojai tapo nuostabaus ir užburiančio reginio stebėtojais. ,,Debesėlio“ gr. auklėtiniai su mokytoja Ilona, su ypatinga priežiūra ir rūpesčiu išaugino iš lėliukių 4 drugelius: Debesėlį, Karistą, Aną ir Akutę. Visos akimirkos, pojūčiai ir emocijos tapo „Svajonėlės” inicijuoto respublikinio projekto ,,Po drugelio sparnu“ dalimi.

1-3_

1-8_

2_

„Svajonėlės“ komanda
2021-09-14

Pagalba vaikams