Pranešimas

Mieli tėveliai,

Šiuo neįprastu mums visiems metu, nors ir esame užsidarę, bet išliekame kartu. Praėjus pirmoms netikėtumo dienoms, pradėsime ilgėtis įprasto dienos režimo, rytinio skubėjimo, vakarinio pasikalbėjimo aptariant prabėgusią dieną…
Priimkime šias dienas su savo vaikais, kaip buvimo kartu DOVANĄ.
Kad diena nevirstų chaotiška, laikykitės savo sudaryto režimo – rutinoje vaikas jaučiasi saugus, nes žino kada valgyti, kada miegoti, kada žaisti. Jei nusistatysite laiką bendrai veiklai su vaiku, jis žinos, kad reikia išlaukti ir mokysis netrukdyti jums. Leiskite vaikui panuobodžiauti, nepulkite jo ištisai užimti – taip jis mokysis pats susirasti sau žaidimų ir veiklų.

Paverskite vaiką savo pagalbininku. Atsižvelgdami į vaiko amžių, leiskite jam išimti skalbinius iš skalbyklės, didesni vaikai gali sulankstyti ar padžiauti. Skutate bulves? Tegu mažasis jas “plauna”, o vyresnėlis bando naudotis skustuku. Leiskite vaikui dalyvauti namų tvarkyme, jis didžiuosis būdamas naudingas ir…mokysis saugoti tai, ką pats padarė.

Nedarykite už savo atžalą to, ką jis gali pats (taip mokysite jį savarankiškumo ir turėsite sau laiko). Rengiasi? Tegu susitvarko drabužius (atsižvelkite į vaiko amžių). Pažaidė? Tegu susitvarko žaislus taip, kad netrukdytų kitiems šeimos nariams.

Neraminkite vaiko, duodami jam telefoną (jei duodate – tik sutartam laikui). Telefonas nepakeis knygutės, piešimo, žaislų, o atims juos. Darželyje visi išgyvena be telefono 🙂

Jūsų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos pasiruošusios dirbti nuotoliniu būdu, vadovaujantis SAM, ŠMSM nurodymais ir rekomendacijomis.
Jūs – gerbiami tėveliai, buvote ir būsite svarbiausi mūsų talkininkai,tad nuotolinį ugdymą (-sį) įvaldysime ir bendru darbu pasidžiaugsime drauge.
Prašome Jūsų pasitikrinti, ar esate prisijungę prie uždarųFB grupių:

1. Grupė Lašelis_nuotolinis_ugdymas (Olga, Dovilė)
2. Grupė “AUŠRELĖ” (Rima, Irena)
3. MĖNESĖLIS nuotolinis ugdymas (Vilma, Irena)
4. DEBESĖLIS nuotolinis ugdymas (Ilona, Kristina)
5. Saulutės mokyklėlė 2020 (Danutė, Lina)
6. ŽVAIGŽDUTĖ nuotolinis ugdymas (Jelena, Dovilė)
7. Svajonėlės ” Aitvarėlis” nuotoliniu būdu (Viktorija)
8. Lentvario l.d. Svajonėlė ” Spindulėlis” grupė (Daiva)

Detalesnę informaciją apie veiklos (užduotėlių) pateikimą, laiką, komunikaciją Jums suteiks grupių pedagogai.
Sėkmės ir kuo geriausios kloties mums visiems.
Būkite sveiki ir saugokite vieni kitus.

Jei turite klausimų rašykite darzelis.svajonele@gmail.com

Širdingai,
„Svajonėlės“ komanda
2020-03-30

Pagalba vaikams