Pranešimas tėveliams

Gerbiami tėveliai,

jei nusprendėte, kad nuo gegužės 18d. jūsų vaikas  sveikas ir saugus vėl lankys mūsų ugdymo įstaigą,norime jums priminti ir pranešti apie tam tikrus pakeitimus.

Įvertinę savo vaiko sveikatos būklę ( remdamiesi SAM nurodymais), nuo pirmadienio esate laukiami, tačiau:

1.    į darželio teritoriją, atvedant ir pasiimant vaikus, įeisite ir išeisite pro tuos pačius (grupei priskirtus) vartelius;
2.    tėveliams nebus leidžiama įeiti į darželio pastatą, modulį. Atvedantys ir pasitinkantys asmenys turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis asmens higienos (rankų higiena, kosėjimo-čiaudėjimo taisyklių ir kt.).
3.    Vaikus darbuotojai pasitiks ir išlydės  lauke. Esant nepalankioms oro sąlygoms, vaikai pasitinkami ir išlydimi prie lauko išėjimų (tėveliams susisiekus su grupėje dirbančiomis auklėtojomis  telefonu)
4.    Bus vertinama vaiko sveikatos būklė (pasireiškus karščiavimui (37,3 ir daugiau), ligos požymiams (kosulys, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas) vaikai dalyvauti ugdymo veikloje nebus priimami.
5.    Nuo gegužės 18d. nuotolinis mokymąsis išlieka tik priešmokyklinei grupei  ,,Saulutė”. Likusios  grupės dirba įprastu rėžimu.
6.    Vaikai bus maitinami taip, kaip iki karantino.

PRIEDAI:

Tikimės saugaus, draugiško ir atsakingo bendravimo.

Širdingai,
„Svajonėlės“ komanda
2020-05-15

Pagalba vaikams