Svarbu visiems!

Mieli tėveliai, situacijai dėl koronaviruso blogėjant, Vyriausybė paskelbė, kad draudžiami didesni nei dviejų šeimų kontaktai. Šiai dienai į grupę susirenka mažieji atstovai iš 10-16 šeimų ir grupėje dirbantys suaugusieji. Saugodami save ir savo vaikus, norėdami išvengti infekcijos parsinešimo į namus ar „pasidalinimo” ja grupėje, apgalvokite visas galimybes likti saugiems ir sveikiems. Rekomenduojama, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankytų tik tie vaikai, kurių tėvai negali dirbti nuotoliniu būdu. Sudarykime sąlygas lankyti tiems vaikams, kurių tėveliai neturi kitos išeities. Taip sumažinsime kontaktų skaičių ir kilus infekcijai, mažesnis skaičius turės izoliuotis.

Atidžiai stebėkite savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuokitės su gydytoju ir likite namuose. Jei vaikui pasireiškia infekcijos požymiai, iš karto informuojame tėvelius, kad galėtume izoliuoti sergantį vaiką nuo sveikų.

Jei vaikas izoliuojasi dėl šeimos nario, kuriam diagnozuota Covid-19 liga ar pats susirgo šia liga, nedelsiant informuokite savo grupės mokytoją ar darželio administraciją (tel.Nr. 8 528 28272) ir laikykitės visų izoliacijos reikalavimų.
Vaiką atvesti į darželį galima tik kai gydytojas įvertins, kad jūs ir šeimos nariai sveiki.

„Svajonėlės“ komanda
2020-12-07

Pagalba vaikams