Kalėdų Senelio laiškas

Mieli „Svajonėlės“ vaikučiai ir tėveliai,

Pasipuošė miestai gražuolėmis eglutėmis ir Jūs turbūt namuose jau kabinate žaisliukus ir šviečiančias girliandas. Aš prisikroviau pilną maišą dovanų ir laukiu nesulaukiu susitikimo su Jumis. Dar laukiu ir sniego, kad kartu su jumis galėčiau išsitraukti roges.

Vaikai, jūs buvote patys geriausi visus metus: draugiški, smalsūs, mandagūs ir kiekvieną rytą atskubėdavote į darželį pas mylimas auklėtojas ir puikius draugus. Mačiau kaip jūs mokate tvarkytis žaisliukus ir savo drabužėlius. Tikiuosi, namuose irgi susitvarkote ir padedate tėveliams. Girdėjau jūsų juoką, tyliai krebždenančius pieštukus ir skambias dainos. Kartais pasipykdavote, bet mano nykštukai irgi mėgsta tarpusavyje pasiginčyti, svarbu mokėti išsiaiškinti ir ištiesti draugui ranką.

Labai džiaugiuosi Jumis- tėveliai! Jūs irgi tikri šaunuoliai! Mačiau kaip gražiai linksminatės per darželio šventes, aktyviai dalyvaujate ir padedate savo auklėtojoms. Juk ne taip lengva rytą vakarą skubėti tarp darbų į darželį su gera nuotaika, nes bloga nuotaika gali „užsikrėsti“ ir darželinukas. O tada jau gero nelauk… Kai aš susiruošiu į kelionę, o mano elnias pradeda rodyti „ožius“, irgi turiu daug bėdos! Bet meilė ir kantrybė nugali visas kliūtis!

Taigi, atvykstu pas Jus gruodžio 22 dieną ir puikiai praleisime laiką.

  • 10.00 val. pas mažąsias „Saulutės“ ateisiu su savo katinėliu Pūkiu, jis susišukavęs ūsus, ne tik pralinksmins savo šokiais ir dainelėmis, bet išmokys tykoti Kalėdinių pelyčių, kad šios nesugraužtų sausainių…;
  • 11.00 val. „Aitvarėliuose“ prasidės tikras cirkas! Klounas Bimbo jau mokosi žongliruoti, rodyti fokusus ir visaip kitaip linksmintis;
  • 13.00 val. cirko programoje dalyvaus „Lašeliai“;
  • 14.00 val. „Žvaigždutės“;
  • 15.00 val. „Mėnesėliai“;
  • 16.00val. „Debesėliai“.

kaledu-senelis

Iki susitikimo 🙂

Pagalba vaikams