Išeik į kiemą

Gražų paskutinės vasaros dienos rytą Svajoniukai susirinko kieme. Iš obuolių, gilių, gėlių, lapų ir kaštonų susiruošė parašyti laiškus vasarai. Rašė rašė, bet priemonių pritrūko. Išsiuntėme Aitvarėlius ir Saulutes į Lentvario parką dar rudens gėrybių parinkti.

Laikydamiesi saugaus eismo taisyklių, pasipuošę šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir laikydami draugo ranką savo delne darželinukai keliavo Lentvario gatvėmis. Grįždami iš parko vaikai ant suoliuko prie ežero sutiko gražų, švelnų, bet labai nusiminusį Zuikį. Ko jis toks liūdnas? Ogi draugų neturi, žaisti ir darbelių daryti nemoka.

Draugiški mūsų vaikai pasikvietė Zuikį eiti kartu į „Svajonėlės” kiemą, kur visą dieną vyko dirbtuvėlės, mokyklėlės ir linksmi žaidimai.

Mokslo metai prasidėjo! Drauge su tėveliais sieksime kad rytas darželyje prasidėtų nuo šypsenos, o dienos darželyje būtų turtingos, turiningos ir naudingos. Juk vaikui labai svarbu, kad ir namuose, ir darželyje požiūris į jo auklėjimą nesiskirtų. Mes visi siekiame sėkmingai užauginti vaiką, atsakingą asmenybę.Abipusė parama ir pagalba, savitarpio supratimas yra reikšmingos vaikų ugdymo sąlygos.

Šiemet palaikysime ir skatinsime bendruomenės fizinį aktyvumą, formuosim vaiko sveikos gyvensenos nuostatas. Tęsime saugios, aktyvinančios aplinkos kūrimą, kurioje vaikai įgauna galimybę rinktis ir planuoti savo veiklą. Mūsų laukia kalendorinės ir tautinės šventės, įvairūs projektai ir naujų vaikų įsiliejimas į mūsų gretas.

 

„Svajonėlės“ komanda
2018-09-03

Pagalba vaikams